הדברה

הדברת מזיקים בבית

מהי הדברה?

המונח הדברה (הדברת מזיקים) מתייחס לתהליך שבו מקטינים, מצמצמים, שולטים בכמות או מסלקים לחלוטין אוכלוסייה של מזיקים שמהווים מטרד לבני האדם. מדובר בסוג של מזיקים שפוגע באיכות החיים או באופן שפוגע בבריאות. כמדבירים חלה עלינו חובה לבצע הדברה כנגד מזיקים תברואיים בלבד. מזיקים תברואיים הינם רשימה מדויקת של מזיקים שכוללת בין השאר: פרוקי רגליים, עשים, מכרסמים, ציפורים, שקבע המשרד להגנת הסביבה.

התהליך של הדברה מבוצע רק על יד מדביר עם רישיון של המשרד להגנת הסביבה (מומלץ לדרוש מהמדביר להציג את התעודה לפני תחילת ביצוע הדברה).

 

איך מרחיקים מזיקים?

אנחנו יוצאים ונכנסים לבית כל הזמן ואין שום דרך להבטיח שברגע הנתון הזה, מזיקים לא יכנסו לבית. גם לעמוד בפתח הכניסה לבית, כמו שוטר, ולמנוע ממזיקים להיכנס לבית ולהתרבות שם זה לא הגיוני אבל עם קצת מאמץ יש מספר פעולות שניתן לנקוט על מנת להקטין את האפשרות של חדירת מזיקים לבית: ניקיון יומיומי של שאריות מזון ואבק ושמירה על חלונות מוגפים ועל רשתות תקינות ימנעו כניסתם של מזיקים לבית - זו העיצה הטובה ביותר שנוכל להעניק לכם. מזון בכלים אטומים יהיה כמעט בלתי נגיש עבור מזיקים בבית ויצמצם את מקורות המזון שלהם. והעצה האחרונה היא לגלות עירנות, שיטוט בבית במקומות שאתם בדרך כלל לא מגיעים אליהם כמו עליית הגג, מאחורי ארונות, מאחורי המקרר והתנור. אלו מקומות מסתור חביבים של מזיקים בבית. גילוי מוקדם יצמצם את האפשרות של מכת מזיקים בבית לא רצויה.

הדברת עכברים ◊ לוכד עכברים ◊ לכידת עכברים ◊ לכידת עכבר ◊ ריסוס נגד עכברים ◊ מלכודת עכברים ◊ מלכודת לעכברים ◊ מלכודת הומאנית לעכברים ◊ עכבר בבית ◊ עכברים בבית ◊ הדברת חולדות ◊ בבית חולדה בגג ◊ חולדה במטבח ◊ חולדה באסלה ◊ הדברת חולדות בביוב ◊ ריסוס נגד חולדות ◊ חולדה נורבגית ◊ חולדה מצויה ◊ לוכד חולדות ◊ לכידת חולדות ◊ לכידת חולדה ◊ מלכודת לחולדות ◊ מלכודת לחולדה ◊ מלכודת הומאנית ◊  לחולדה ◊ הדברה ירוקה ◊  ריסוס ירוק ◊  הדברת תיקנים ◊  הדברת נמלים ◊  ריסוס נמלים ◊  ריסוס נגד נמלים ◊  הדברת פרעושים ◊  הדברת קרציות ◊ הדברת יתושים ◊ ריסוס נגש יתושים ◊  הדברת זבובים ◊  ריסוס נגד פרעושים ◊  ריסוס לבית ◊  ריסוס בבית ◊  פרעושים בבית ◊  פרעושים בחצר ◊ פרעושים על הכלב ◊  פרעושים על החתול ◊  הדברת מכרסמים ◊  הדברת טרמיטים ◊  ריסוס נגד טרמיטים ◊  הדברת פשפשים ◊  ריסוס נגד פשפשים ◊  הדברת תיקן אמריקאי ◊  הדברת תיקן גרמני ◊  טיפול בג'ל לתיקנים ◊  הדברה ◊ הדברת ◊  לוכד נחשים ◊ דוקרנים ליונים ◊ הדברת יונים ◊ רשת ליונים ◊  רשת נגד יונים ◊ יונים במסתו כביסה ◊ ניקוי לשלשת יונים ◊  מדביר ◊ מדביר במרכז ◊  הדברה במרכז ◊  הדברת מזיקים במרכז ◊  לוכד חולדות במרכז ◊  לכידת חולדות במרכז ◊  לוכד חולדות בתל אביב ◊ לכידת חולדות בתל אביב ◊  לוכד חולדות בת"א ◊  לכידת חולדות ת"א ◊ לוכד עכברים בתל אביב ◊ לכידת עכברים בת"א  הדברה תל אביב הדברה בת"א הדברת חולדות בתל אביב הדברת עכברים בתל אביב הדברת עכברים תל אביב הדברה בגבעתיים הדברה ברמת גן הדברה בפתח תקווה הדברה בראשון לציון הדברה ברמת השרון הדברה בהוד השרון הדברה ברעננה  הדברה בתל מונד ◊ הדברה בנתניה ◊  הדברה בקיסריה ◊ הדברה בכפר סבא  הדברה בסביון הדברה בחדרה הדברה בשרון הדברה בעמק חפר לוכד חולדות בשרון

איך מדבירים מזיקים בבית?

הצעד הראשון להקטנת הסיכוי של התרבות מזיקים בבית בין אם מדובר בסוג של חרקים או מכרסמים, הוא איך ולמה חדרו מזיקים לבית מלכתחילה? בשלב השני מבצעים הדברת מזיקים בבית.

הבאנו בפניכם מספר דוגמאות כיצד נכנסים מזיקים לבית? ואיך מבצעים הדברת מזיקים לבית .

 

מזיקים תופסים טרמפ – עד כמה שתתכחשו לכך, בני אדם הם מהגורמים העיקריים של התפשטות חרקים או עכבישים בבית. מזיקים בבית יכולים להיצמד למכנסיים או לתיק האישי וכך ללא קושי רב הם משתלטים על הבית ומאלצים אותנו לבצע הדברת מזיקים בבית.

פשפש המיטה לדוגמא, אינו עף ואינו קופץ ולכן הדרך היחידה שבה הוא יכול להתפשט בבית היא אך ורק בעזרתם האדיבה של בני האדם. פשפשים נצמדים אלינו כשרוכשים או מקבלים ריהוט יד 2 נגוע בפשפשים. ברוב המקרים של פשפשים בבית אין קשר לסניטציה או לרמת ההיגיינה בבית, זה רק ביש מזל. במקרים לא מעטים של מזיקים בבית, אנחנו לא מכניסים לבית יותר ממזיק אחד או שניים אולם אם אותם מזיקים בבית הצליחו למצוא במהירות מקום מחסה נוח ומקור מזון, מזיקים אלו יתרבו מהר ככל האפשר ויהפכו למטרד לבני הבית.

 מזג אוויר קיצוני מאלץ מזיקים לפלוש לבית – שינויי מזג האוויר משחקים תפקיד חשוב בסיפור של מזיקים בבית וגורמים ליצורים מוזרים לצאת ממחבואם ולחפש מקום מחסה עם אווירה נעימה יותר. מזיקים שאוהבים לחות גבוהה יחדרו לבתים כשמזג האוויר יבש בחוץ. מזיקים בבית יודעים טוב מאוד כיצד לאתר את מקומות המסתור הללו וכיצד להיכנס אליהם. אז בכל פעם שתבחינו בשינויים קיצוניים של מזג האוויר תדעו שיש לזה השפעה ניכרת על תפוצת החרקים או על תפוצת המכרסמים.

 

מזיקים היו כאן לפנינו – אם לאחרונה נכנסתם לבית חדש ומהר מאוד קלטתם שאתם לא לבד, אם זה לא ג'וק או שניים שהיו בארגזים שהבאתם אז כנראה שהם היו כאן עוד הרבה לפני שהגעתם. ישנם הרבה מקרים שבהם מזיקים מתנהלים במקביל אלינו מבלי שנבחין בהם. אותם מזיקים למדו את אורחות חיינו ופועלים בזמנים שונים. לדוגמא: חולדות. במקרים רבים של בעיית חולדות בבתים נמצא כי חולדות חיו במשך זמן מתחת לארונות המטבח באין מפריע. בעלי הבית לא העלו בתסריט הכי גרוע שאותן חולדות ישבו להם ממש מתחת לאף. חולדות חיות חכמות ולמדו שבלילה בני האדם ישנים ויצאו מפתחי המטבח בחסות החשיכה ללקט מזון. עד שלא הגיע מדביר חולדות מקצועי אליהם לא היה להם שמץ של מושג כי אותן חולדות קיננו שם.

הדברה בחולון, הדברה בקיסריה, הדברה במרכז, הדברה בנס ציונה, הדברה בפתח תקווה, הדברה בראשון לציון, הדברה בראשל"צ, הדברה ברחובות, הדברה ברמת גן, הדברה בתל אביב , הדברה בת"א, הדברה ירוקה מחיר, הדברה ירוקה נגד נמלים, הדברה נגד צרעות, הדברת צרעות, ריסוס חולדות, ריסוס עכברים, הדברת חולדות מחיר, הדברת עכברים מחיר, הדברת מזיקים ירוקה, הדברת מכרסמים, הדברת עכברים, הדברת חולדות, הדברת מכרסמים, ריסוס נגד פרעושים, הדברת פשפשים, ריסוס נגד פשפשים, חברת הדברה מומלצת, חברות הדברה, הדברה בבית, הדברה בצפון, הדברה בחדרה, הדברה בסביון, הדברה בגני יהודה, הדברת פרעושים בבית, ריסוס נמלים, נמלת האש הקטנה, מדביר מומלץ בתל אביב, מדביר מומלץ בראשון לציון, תיקן גרמני, ריסוס נגד תיקנים, הדברת תיקן גרמני מחיר, תיקן גרמני מחיר, תכשיר טבעי לפרעושים, לוכד חולדות, לוכד עכברים, לוכד חולדות בתל אביב

 

רעל למזיקים – חומרי הדברה למזיקים

ישנן מספר שיטות של הדברה נגד מזיקים:

איטום נגד מזיקים – אם לא רוצים שבעיית מזיקים תחזור כל שנה צריך לבדוק כיצד חדרו אותם מזיקים לבית ולראות האם ניתן לבצע אטימה נגד אותם מזיקים. במידה והצלחנו למצוא כיצד חדרו אותם מזיקים נוכל להרחיקם לתמיד. לא תמיד זה מתאפשר כי לעיתים מזיקים נכנסים דרך פתחים שלא ניתן לאטום. במקרים הללו נשקול חלופה אחרת.

תכשירי הדברה נגד מזיקים – לכל מדביר מזיקים יש מגוון רחב של תכשירי הדברה למזיקים אותם הוא מתאים לסוג המפגע והיקפו. ישנם שני סוגי תכשירי הדברה נגד מזיקים: חומרי הדברה למזיקים שהם חרקים (או פרוקי רגליים אחרים) וגם חומרי הדברה למזיקים שהם מכרסמים (חולדות, חולד ארצישראלי, עכבר). תכשירי או חומרי הדברה מיועדים לקטילה של מזיקים והם מכילים רעלים שונים בפורמולציות שונות על מנת שיוכלו להתאים לסוגים שונים של הדברת מזיקים בבית. יחד עם זאת אותם חומרי הדברה רעילים, כשמכינים אותם בריכוז לא נכון, עלולים לפגוע בחיות מחמד או דיירים בבית לכן לא מומלץ לתת חומרי הדברה רעילים ביד לא מקצועית אלא רק בידי חברות הדברה מומלצות או מדביר מזיקים שהתמחה ביישום חומרי הדברה רעילים בצורה מקצועית ויודע להכין מינונים נכונים בריכוז נמוך ומדויק וכך נמנעת הרעלה לא רצויה.

 

הדברה אקולוגית נגד מזיקים

כולם רוצים לסלק מזיקים מהבית, אף אחד מאיתנו לא שש לחיות לצד מזיקים כמו יתושים, נמלים, דג הכסף, עכבישים, ג'וקים או נדלים ארסיים אבל רבים חוששים מפני הדברת מזיקים בבית, כלומר, לבוא במגע עם רעל חשש שילווה אותם גם אחרי לכתם של מזיקים שהודברו. כל השאר חוששים מפגיעה של ריסוס ברעל בערכי הטבע כגון זיהום מי השתייה שלנו ופגיעה בצמחים שונים. אצל חברות הדברה מומלצות יש שימוש נרחב בתכשירי הדברה חדשניים או בשיטות הדברה אקולוגיות שמשלבות אלמנטים נוספים מלבד רעל כגון" מלכודות דבק, מלכודות משיכה או מלכודות עם פירומונים, כלומר, מלכודות למזיקים שלא פוגעות בערכים המקודשים של הטבע. בשיטות הדברה אקולוגית סוג הרעל והמינונים נמוכים לאין שיעור ומצד שני יעילים מאוד נגד מזיקי הבית. הדברה אקולוגית תאפשר לכם גם לבצע הדברה שנתית נגד מזיקים וגם ליהנות מבית או סביבה ללא רעלים.

 

הדברת מזיקים ירוקה

ירוק זה הכי אין , כולנו אוהבים ירוק, גם הירוקים אוהבים ירוק, יש לנו משטרה ירוקה, דולרים ירוקים, מלפפון ירוק, ירוק עולה זה מכבי ועכשיו גם למדבירים יש הדברה ירוקה. הדברה ירוקה היא בעצם הדברה אקולוגית או הדברה מתכלה. הדברת מזיקים ירוקה משתמשת בשיטות של ריסוס לבית או ריסוס לגינה עם חומרי הדברה מתכלים. כל חומר הדברה רעיל שאינו נשאר זמן רב נחשב לסוג של הדברה ירוקה. ריסוס חומר הדברה ירוק גם מכיל רעל במינון נמוך מאד שאינו פוגע בחיות מחמד או בבני אדם אלא רק קוטל חרקים. הדברת מזיקים ירוקה משתמשת גם בשיטות נוספות של הדברת מזיקים כגון מלכודת קפיץ לחולדות, מלכודת דבק לזבובים שאינם מזיקה לסביבה אלא רק לאותו מזיק היעד. ג'ל לתיקנים או ג'ל לנמלים אמנם מכיל רעל אבל בתוך ג'ל לנמלים או בתוך ג'ל לתיקנים יש רעל בכמות כל כך מזערית שבטלה בשישים. שימוש בג'לים עם רעל בריכוז נמוך מאוד נפוץ אצל לקוחות שמזמינים שירותי הדברת מזיקים ירוקה לבית משום שחומר ההדברה מכיל חומר משיכה ייחודי לאותה קבוצת מזיקים וסוג הרעל שנמצא בו מיועד לקטילת נמלים או תיקנים בלבד ואינו מבוצע בשיטת ריסוס לבית והוא חסר ריח כלל, כך שאין צורך לצאת מהבית בזמן ההדברה.

 

מזיקים ביתיים מהם?

הבאנו בפניכם רשימת מזיקים בבית הנפוצים ביותר, שגורמים למטרד או פוגעים בבני אדם בבית או בחצר: ג'וקים - תיקן אמריקאי, תיקן גרמני, נמלים, פשפשים - פשפש המיטה, פרעושים, טרמיטים, דג הכסף, נדלים, עש מזון, עש הבגדים, חיפושית מזון, יתושים, זבובים, קרדית האבק, עכבישים, צרעות, דבורים, עכברים, חולדות, חולד ארצישראלי. הדברת מזיקים אלו מתבצעת אך ורק בידי מדביר מזיקים מקצועי (מדביר מוסמך – מדביר עם רישיון) או על ידי חברת הדברה מקצועית שיכולה להעניק לכם פתרונות הדברה יעילים, בטוחים ומהירים לאורך זמן. לדוגמא: ריסוס נדלים בגינה מתבצע סביב הבית מתחת לאבנים ולאורך הגדר עם תכשיר הדברה שארתי, ריסוס קרדית האבק מטופל על ידי איוורור, שאיבה וקיטור חם, ריסוס או הדברה נגד ג'וקים מתבצע באזורים עם רמת לחות גבוהה, בייחוד בבריכות הביוב, טיפול ליתושים מתחיל בניטור יתושים ובאיתור מקורות הדגירה של נקבת היתוש לאחר הטלת הביצים. הדברת מזיקים חייבת להתבצע בצורה יעילה ולאורך זמן על מנת שלא תצטרכו הדברת מזיקים נוספת.

 

ריסוס מקצועי לבית או תרסיס לשימוש ביתי?

מדבירים מוסמכים (מדביר עם רישיון) מבצעים הדברה לבית בשיטת ריסוס עם מרסס חשמלי. ריסוס מקצועי, חשוב להבין, הוא פעולת הדברה מורכבת עם סוגים שונים של רעלים, שנעשית תחת פיקוח של מדביר שעבר הכשרה של המשרד להגנת הסביבה לכן חשוב לבדוק היטב טרום הדברה האם אותו מדביר שהזמנתם אכן רשום במאגרי המידע שמפיץ המשרד להגנת הסביבה ואינו חאפר (מדביר שרלטן) שמתחזה לאדם שיודע לבצע הדברה לבית. מדביר מוסמך יודע לבחור את תכשיר ההדברה הנכון עבור אותו מזיק ביתי ויודע להכין מינון מתאים לאותה הדברה. מדביר חאפר, לעומתו, מסתמך על חושים שגויים ויכול לסכן אתכם שלא לצורך, כל שכן, להעניק לכם שירות לקוי שלא יפתור את בעיית המזיקים בבית. הדברה ללא רישיון היא עבירה פלילית ולכן מומלץ ואף חובה לדרוש טרום הדברה רישיון תקף של המשרד להגנת הסביבה. תרסיס ביתי נמכר לקהל הרחב עם ריכוז מוכן לשימוש לטווח רחב של מזיקים וכאן נעוצות מספר בעיות שצריך לקחת אותן בחשבון. אדם פרטי שרוכש תרסיס ביתי אינו מבין את ההרכב הכימי של אותו תרסיס ביתי ואיזה סוג רעל מצוי בו. המינון שנמצא בתוך אותם תכשירים יכול לסכן ילדים, תינוקות ואנשים חולים אם לא משתמשים הו על הוראת התווית. סוג רעל שמתאים לכמה סוגי חרקים לא תמיד יעיל כי עבור מדביר מקצועי קיימים מספר סוגים של תרסיסים לכל מזיק יעד. תרסיס ביתי מיועד בעיקר לקטול חרק אחד או שניים שכרגע מסתובב לנו בבית. תרסיס ביתי אינו מסוגל לטפל בתופעה רחבה של מזיקים משום שהוא מתפוגג מהר ולכן התמורה שתקבלו עבורו היא דלה מאוד. אם ניקח לצורך העניין תיקן אמריקאי חלה חובה לבצע ריסוס בכל בית הגידול שלו ולאורך מסלולי הליכתו. לשם כך, מדביר מקצועי ירסס את כל פתחי הביוב בחצר, את היקף הבית, את כל פתחי הניקוז בבית ובחצר ולאורך הפנלים בבית. אם תבצעו את אות פעולת הדברה עם תרסיס ביתי אזי יקרו שני דברים עיקריים: הראשון, יהיה קשה עליכם עד בלתי אפשרי להגיע עם מרסס ביתי קטן ועם לחץ פיזור נמוך, להגיע אל כל אותם המקומות משום שטווח הריסוס שלו קצר וחלש. שנית, העלות תהיה גבוהה לאין שיעור מעלות הזמנה של מדביר מקצועי לבית שלא לדבר על כך שיעילות חומרי הדברה של מדביר מקצועי (השפעה ארוכת טווח) גבוהה פי כמה מאשר תרסיס ביתי שהשפעתו פגה כעבור מספר דקות עד שעות.

ריסוס בטוח לבית

מדביר מקצועי שמבצע הדברת מזיקים לבית מכיר היטב את השפעות חומרי הדברה שונים ומכין את מזמין העבודה לכל תרחיש אפשרי מבחינה בטיחותית. מדביר מקצועי לא יחל בעבודת הדבר עד שלא וידא ב 100% כי אין סיכון טרום הדברה לאף אחד מדיירי הבית או כלפי חיות מחמד. לעומתו כאשר אדם שרוכש תרסיס ביתי לא יקרא ברוב המקרים את האותיות הקטנות של הוראות האזהרה או לא יבין את המשמעויות ואת המונחים המקצועיים ויכול לגרום נזק או לסכן בריאותית את עצמו ואחרים. למרות שרוב תכשירי הדברה לבית אינם מכילים רעל בריכוז גבוה, הם עדיים מכילים רעל וחל איסור חמור לבוא איתם במגע. סיכונים בחומרי הדברה יכולים להתבטא בבעיות של נשימה או צריבה בחלקי גוף שונים או כל תגובה אלרגית אחרת. על מנת לא לקחת סיכון מיותר בהדברה אנו ממליצים לכם להשתמש בשירותי הדברה מקצועית של חברת הדברה מקצועית.

מחירים של הדברה

הדברה ירוקה מחיר – green pest-control price

 

מחירון ריסוס לבית:

 

ריסוס לבית נגד ג'וקים

 

הדברת תיקנים או ריסוס נגד ג'וקים דירת 2 חדרים: 150 - 200

הדברת תיקנים או ריסוס נגד ג'וקים דירת 3 חדרים: 150 – 220

הדברת תיקנים או ריסוס נגד ג'וקים דירת 4 חדרים: 200 – 250

טיפול נגד ג'וקים לבית פרטי - בממוצע: פנים והיקף – 350 – 500 ₪

 

הדברת תיקנים או ריסוס נגד ג'וקים לבניין מגורים

 

הדברת בניין 3 קומות: 250

הדברת בניין 4 קומות: 300

הדברת בניין 5 קומות: 350

כל קומה נוספת בתוספת של 50

 

הדברת תיקנים או ריסוס נגד ג'וקים בג'ל:

 

הדברת דירת שני חדרים: 200 – 250

הדברת דירת שלושה חדרים: 200 – 250

הדברת דירה ארבעה חדרים: 300 – 350

 

למידע נוסף בנושא ריסוס לבית, ריסוס נגד ג'וקים או הדברת ג'וקים לחצו על הקישור כאן

 

איתי הלוכד הינו מדביר מומלץ להדברת תיקנים, בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום לכידת בעלי חיים ופועל תחת רישיון ופיקוח של המשרד להגנת הסביבה הכולל הדברה במבנים ובשטח פתוח (הדברת חרקים, הדברת מכרסמים) מס' 1858. טלפון נייד:     

0502-600-601

"איתי הלוכד", המזיקים מחוץ לבית!

 

דף הבית |   הדברה ירוקה | ריסוס לבית | הדברה בראשון לציון | הדברה בתל אביב | הדברה בכפר סבא | הדברה בגבעתיים | הדברה בפתח תקווה | הדברה בחולון | הדברה ברעננה | הדברה בבית דגן | הדברה בבני ברק | הדברה בבני ציון-בצרה- חרוצים | הדברה בגבעת שמואל | הדברה בגני תקווה | הדברה בהוד השרון | הדברה בהרצליה | הדברה ביבנה | הדברה ביהוד | הדברה בכפר שמריהו | הדברה במודיעין מכבים רעות | הדברה במזכרת בתיה | הדברה במרכז | הדברה בנס ציונה | הדברה בסביון | הדברה בפרדסייה | הדברה בקדימה צורן | הדברה בקרית אונו | הדברה בראש העין | הדברה ברחובות | הדברה ברמלה | הדברה ברמת השרון | הדברה ברמת גן | הדברה ברשפון | הדברה בשוהם | הדברה בתל מונד | הדברת נדלים | מדביר בתל אביב  | הדברה באזור השרון | הדברה  בשרון | הדברת חולדות בשרון | הדברת עכברים בשרון | מדביר באזור השרון | מדביר מכרסמים בשרון | מדביר עכברים בשרון | מדבירים בשרון

 

 

 

 

 

הדברת מזיקים

חשוב לציין שלא כל הדברת מזיקים מבוצעת על ידי ריסוס רעלים , ישנן שיטות שונות ומגוונות לביצוע הדברה , כיום יש אמצעים מתקדמים ביותר, תכשירי הדברה שונים כגון: ג'ל המכיל חומר הדברה ואינו מהווה סיכון כלל לאדם או לחיות הבית וכמו כן יש גם מגוון רחב של שיטות הדברה מתקדמות חכמות ובטוחות הנקראות עלי ידי מביני העניין בשמות כגון הדברה ירוקה , הדברה טבעית , הדברה ביולוגית , הדברה אורגנית , או הדברה ידידותית.


כיום המגמה ברורה ואנו רואים יותר ויותר מדבירים או גם חברות הדברה שעוברות להשתמש ב " חומרי הדברה ירוקים " חומרי הדברה אלו מזיקים מעט ככל הניתן לאדם ולסביבתו.


המשרד לאיכות הסביבה , מיותר לציין , מפקח על הנושא ואף הוציא משימוש חומרי הדברה בעלי רעילות מסוכנת ביותר בהם השתמשו מדבירים בעבר.

כיום עקב מעבר לחומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה יותר , יש לבצע פעולות הדברה בחוכמה יתרה, זאת בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר!!!!
(זה לא סתם לפזר רעלים, חייבת להיות מחשבה ותכנון לפני תחילת ביצוע פעולת הדברה שכן אם לא, לא תושג התוצאה הרצויה והמזיקים יישארו בשטח )

מקס הדברות -0548004477
הדברת מזיקים 


הדברת מזיקים הנה פעולה המבוצעת בשטחים פתוחים או במבנים שמטרתה להשמיד או לדלל אוכלוסיית מזיקים
הדברת מזיקים נכונה, מתבצעת במגוון חומרי הדברה בעלי רעילות מינימאלית,חומרי הדברה ספציפים למזיק הנוכח באזור המטופל.
מזיקים מסויימים דורשים פעולות הדברה מורכבות ולא מספיקה כנגדם הדברת מזיקים רגילה,לא ניתן למגר אותם באמצעות ריסוס נגד חרקים סטנדרטי.
ריסוס מזיקים בחומר הדברה יכול לפתור בעיות מסוימות של נגיעות חרקים, אך לעתים יש לבצע פעולות הדברת מזיקים יותר מורכבות הכוללות: איטום חורים,יישום חומרי הדברה בעלי פעולה מושהית שמאפשרת למזיק לקחת עמו את החומר ולהגיש אותו לחבריו הנמצאים במקום בלתי נגיש לאותו מדביר מזיקים.
חשוב לציין שכיום, מדביר מזיקים מחוייב לבצע ניטור השטח לפני ביצוע הדברת מזיקים.
מדביר מזיקים מנוסה ידע לזהות סוגי מזיקים שונים וכיצד יש להתייחס אליהם.
הדברת מזיקים נכונה ובטוחה, תבוצע באמצעות חומרי הדברה איכותיים .
חומרי הדברה איכותיים הם חומרי הדברה שמשלבים באופן המושלם בין מידת רעילות נמוכה לאדם וחיות המחמד שברשותו לבין רעילות חזקה ויעילה לחרק.
ישנם מדבירי מזיקים רבים, חלקם וותיקים וחלקם חסרי ניסיון, יש לבדוק לעומק מדביר מזיקים לפני הזמנתו למשכנכם.
 
מקס הדברת מזיקים 0548004477 - מקxימום הדברה , מינימום מזיקים

 

  מדביר מזיקים מומלץ 

לוכד נחשים 0502600601

    הדברה 

מקס הדברות - מדביר - חברת הדברה - הדברה לבית - ריסוס  בית - מדבירים - ריסוס לבית -מדביר במרכז - מדביר בגוש דן - הדברה במרכז הארץ - שירותי הדברה - חולדה - עכבר - מזיקים - מכרסמים - מלכודת עכברים - מלכודת חולדות - ריסוס לג'וקים - הדברת תיקנים - הדברת ג'וקים - הדברות -
מחיר הדברה - מחיר להדברה - מרסס - ריסוס - עקיצות יתושים - עקיצות - גירודים ,,,

     

                   

 

 


אנו, " מקס הדברת מזיקים " מטפלים במגוון מזיקים :

 


הדברת חרקים


 

וכמו כן גם:


הדברת עכברים 

 לכידת עכברים


 

הדברת חולדות / הדברת עכברושים או לכידת עכברושים


לכידת נחשים


 


בכל מקרה שמתעוררת אצלכם, בבית או בעסק בעיית מזיקים כל שעליכם לעשות –

להתקשר ל - " מקס הדברת מזיקים " ואליכם יגיע מדביר מוסמך ומקצועי שיפתור עבורכם את הבעיה במיידי.
 מקס הדברת מזיקים 0548004477 - מקxימום הדברה , מינימום מזיקים
logo בניית אתרים