לכידת חולדות - לכידת עכברים

                                                     הדברת חולדות \ הדברת עכברים

(הדברת מכרסמים) 

  לכידת חולדות במקום , לכידת עכברים במקום 

הגעה מיידית

      שירות 24 שעות ביממהאיתי הלוכד - סרטונים - לכידת חולדות - למטה  

מלכודת לחולדות,מלכודת לעכברים,מלכודת לעכברושים,מלכודת עכברים מלכודת חולדות,מלכודת עכברושים 

 
| לכידת עכבר | לכידת חולדה | לכידת עכברוש | לכידת מכרסמים | לכידת חולדות | הדברת מכרסמים | לוכד חולדות |
לוכד עכברים 24 שעות ביממה

זיהוי צואה של עכברים צואת עכברים או חולדות , קיבה של עכברים או חולדות ( ניתן להתקשר בכל שעה )

    כתבה מעניינת בנושא לכידת חולדות
לכידת עכברים,לכידת עכברוש,לכידת עכבר,לוכד עכברושים,לוכד חולדות,לכידת חולדה,לכידת חולדות,מלכודת עכברים,מלכודת עכברושים,מלכודת לחולדות,מלכודת לעכברוש,מלכודת לעכברושים,לכידת מכרסמים,לוכד חולדות תל אביב,לוכד חולדות רמת השרון,לוכד חולדות רמת גן,לוכד חולדות גבעתיים,לוכד חולדות הרצליה,לוכד חולדות קריית אונו,לוכד חולדות פתח תקווה,לוכד חולדות ראשל"צ,לוכד חולדות ראשון לציון,לוכד חולדות חולוןלוכד חולדות מודיעין,הדברה,הדברת מזיקים,מדביר,הדברת עכברים,הדברת מכרסמים,הדברה לעכברושים,הדברות,ריסוס,חברת הדברה,מרסס,רעל עכברים,מלכודת דבק,פיתיון לעכבר,פתיון לחולדה,פיתיון לעכברוש -  לוכד נחשים  

לוכד חולדות

לוכד חולדות - זהו מקצוע שמצריך ניסיון רב ויצירתיות , חולדות הן חיות חכמות במיוחד בעלות יצר ישרדות גבוה במיוחד , חולדה לומדת להכיר את הבית או הסביבה  אליה פלשה , היא תמיד תמצא את מקום המסתור האידיאלי בכל סביבה זמן קצר לאחר שחדרה אליה כמו כן גם את דרכי המילוט הקצרות והמהירות ביותר . לכידת חולדות היא לא פחות מאמנות, לכידת חולדות מקצועית מצריכה ניסיון רב.
לוכד חולדות מיומן . ידע לאתר בקלות את מקום המסתור בו מסתתרת חולדה ולאחר מכן תתבצע לכידה.
לוכד חולדות טוב יסיים את הסיפור בזמן הקצר ביותר , לפני שהחולדה תסב נזקים לרכוש ולפני  שתרחיב את משפחתה ותשתלט על כל האזור.
ככל שעובר זמן מחדירת חולדה לסביבה מסויימת ,יותר קשה ללכוד אותה מאחר והיא לומדת את סביבתה בצורה מדוייקת ובעת צרה היא תמצא את דרכה למקום מבטחים בזמן קצר ביותר .
לכן חשוב להזמין לוכד חולדות לפני שיהיה מאוחר.
דבר נוסף חשוב : כאשר אדם לא מיומן מתנסה לראשונה בתהליך לכידת חולדות הוא עלול לבצע טעויות כגון הנחת מלכודות חולדות בצורה לא נכונה , לדוגמה -
אדם חסר ניסיון (שלא באשמתו ) מניח מלכודת דבק לחולדה בצורה לא נכונה , החולדה מגיעה אל מלכודת הדבק באופן חשדני וכאשר היא מניחה רגל אחת על המלכודת היא מיד לומדת שמדובר במפגע בטיחותי עבורה ולחולדה זו לא תועיל מלכודת מסוג זה לעולם. גם עם יגיע לוכד חולדות המצויד במלכודות מאותו סוג
הוא לא יצליח ללכוד אותה בעזרתן.   כנ"ל לגבי מלכודת כלוב , מלכודת קפיץ או כל סוג אחר של מלכודות לחולדות שהונחו במיקום או בצורה לא נכונה ,
זכרו !!! חולדה שלמדה מגוון מלכודות ללא הצלחה יהיה קשה מאוד ללכוד אלא על ידי לכידת חולדות ידנית של לוכד חולדות מיומן ביותר או על ידי מלכודות לא נפוצות
ושונות מאוד בצורתן אותן מחזיק לוכד חולדות מקצועי .
כמו כן , ככל שעובר זמן מחדירת חולדה למבנה היא עשויה להרחיב את הקן ואז התהליך יהיה הרבה יותר מורכב ( חולדות הן חיות חברתיות וכל מטרתן היא להתרבות ובכך להגדיל את סיכויי ההישרדות של המין ) .
עצה לחיסכון בנזקים - פנו לבעל מקצוע מנוסה שבעזרת ציוד מתוחכם וניסיון רב יסיים את המפגע בעודו קטן ולפני שהמכרסמים יסבו נזקים כבדים לרכוש ולא עלינו , נזקים תברואתיים כגון מחלות וטפילים אותן נושאות חולדות בגופן ועל פרוותן.
שימו לב!!! - מדבירים או חברות הדברה רבות מנפנפות בתואר, לוכד חולדות , לרוב אין מדובר בלוכדי חולדות מנוסים אלא בעובדי הדברה זוטרים שיש להם עוד הרבה מה ללמוד בתחום , לרוב הם באים לביקור חד פעמי זורקים כמה שקיות רעל או מספר מלכודות ואז נעלמים , לוכד חולדות אמיתי חייב ללוות אתכם לאורך כל התהליך . לוכד חולדות מקצועי בד"כ לוכד את החולדה במקום . לאחר חיפוש מדוקדק ומקצועי , לוכד חולדות מקצועי ידע להגיד לכם בדיוק מאין חדרה החולדה למבנה ובכך ניתן יהיה למנוע חדירה נוספת ולמגר את התופעה.

איתי הלוכד -

איתי הלוכד - לוכד חולדות מקצועי בעל ניסיון רב ביותר ,מאות לקוחות מרוצים וממליצים ואלפי חולדות , עכברים , נחשים ובעלי חיים שנלכדו לאורך השנים .
לאחר ניסיון רב בתחום לכידת וחילוץ בע"ח , שהחל עוד בהיותו ילד צעיר ונמשך לקריירה עסקית . ומשם להקמת חברת הדברה בשם      " מקס הדברת מזיקים "
חברת הדברה ששמה דגש על נושא שמירת הסביבה ושימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה , בעלי רעילות נמוכה .
 

  כתבה ב "ידעות אחרונות" בנושא לכידת חולדות עכברים וגם לכידת נחשים


  כתבה ב "עכבר העיר" בנושא לכידת חולדות עכברים וגם לכידת נחשיםאיתי הלוכד  מכת חולדות בתל אביב כתבה במהדורת " מבט "   

לכידת חולדות במקום !!! 24 שעות ביממה , גם בשבתות וחגים
מכרסמים בסביבת מגורי האדם
המכרסמים הם יצורים נבונים ובעלי יכולת לימוד גבוהה ולכן קשה ללכוד אותם בעזרת מלכודת עכברים או מלכודת חולדות או להרעיל אותם בעזרת רעל עכברים או רעל לחולדות הם יודעים לקשר בין אכילת הרעל להשפעתו ולהמנע ממנו בעתיד וכך גם לגבי מלכודות , ישנם מקרים רבים שחולדה "לא מתרגשת" ממלכודות רבות שהונחו והולכת מסביבם בהתעלמות גמורה תוך כדי שממשיכה להסב נזקים לרכוש ולמזון בבית או בכל אתר אחר,ולעתים אף להוות סכנה או על ידי נשיכה או על ידי יצירת קצר חשמלי אכילת צנרת מים ולא עלינו כרסום צינור גז.  
" איתי הלוכד "
מבצע לכידת עכברים או חולדות במקום , באופן ידני ובעזרת ציוד משוכלל , מאתר את מקום או סיבת הכניסה ומסביר איך להמנע מהבעיה בעתיד באופן מוחלט , "איתי הלוכד " משתמש בידע רב וניסיון שנצבר ויודע לפתור גם מקרים קשים במיוחד .  
 שירות חירום בכל שעה באופן מיידי !!!   0502600601   
  לכידת חולדות במקום !!! 24 שעות ביממה , גם בשבתות וחגים

 
 עכבר מצוי 
( עכבר הבית ): 
אורך גוף של עד 10 ס"מ. גוונים שונים של חום ואפור , נפוץ בכל הארץ , אוכל כל (גם צמחוני וגם טורף חרקים ובעלי חיים קטנים ). 
סימנים המעידים על עכבר בבית:   גללים בגודל של גרגרי אורז קטנים בצבע חום-שחור. חוטי חשמל ותקשורת שהבידוד שלהם נפגע בשל הכרסום . צנרת פלסטית מכורסמת . 
עכבר הבית נוהג לכרסם אריזות מזון (נייר, ניילון,פלסטיק רך, ואלומיניום). 
מכרסם גם בגדים ( משתמש בהם לריפוד הקן ). העכבר ניזון בין השאר מפירות ירקות ושיירי מזון המצויים באזור פחי האשפה. 
העכבר המצוי מהווה מטרד תברואתי ועלול להעביר מחלות זיהומיות . 
חולדה ( עכברוש בלשון העם ):  
בישראל שני סוגי חולדות - 
חולדת החוף הנורווגית ( חולדה נודדת )  RATTUS NORVEGICUS   
       חולדת החוף  -   נוטה להתמקם במרתפים ובבתי קרקע. מיטיבה לשחות ועל כן מצויה בתעלות ביוב. גודלה כ-20 ס"מ ויותר, אורך הזנב כ-20 ס"מ גם כן. צבע חום-אפור, הסימנים המייחדים אותה לעומת החולדה המצויה הם: צורת האוזניים (קטנות יותר ומופנות קדימה). גודלה של חולדת החוף גדול יותר מהחולדה המצויה, כמו כן היא מצוידת בקרומי שחייה בין אצבעות הרגליים. 
חולדה מצויה  חולדה מצויה ( חולדת העליות )  RATTUS  RATTUS 
 -   נוטה להתמקם בעליות גג ובקומות גבוהות . גודלה של חולדה מצויה ממוצעת קטן מחולדת החוף , לרוב אורך הגוף הינו פחות מ-20 ס"מ והזנב ארוך מהגוף. אפרכסת האוזן גדולה ולראש עצמו מבנה מחודד. המראה הכולל של החולדה המצויה מזכיר עכבר גדול מימדים. 
הסימנים המעידים על נוכחות חולדה : 
גללים בגודל של גרגר אורז גדול עד לגודל של קפסולה אנטיביוטית. ריח חריף של שתן , והמצאות פרעושים זעירים הגורמים לגרד .

קשה שלא להבחין בנוכחות של חולדה עקב הנזקים שהחולדה מחוללת  – 
החולדות מכרסמות כמעט כל דבר, (רהיטים, בגדים, נעליים, כבלי חשמל). גורמות לקצרים שרפות והצפות עקב כרסום של צנרת. 
פרט לברזל זכוכית ובטון, אין חומר העמיד בפני שיניהן. לעיתים חולדות טורפות טרף חי הגדול מהן פיסית, אבל לרוב הן צמחוניות . חולדת החוף נוטה לטרוף יותר מהחולדה המצויה. החולדות אוכלות בין היתר ביצי ציפורים 
חולדות ומחלות  
בגוף החולדה עלולים לשכון מספר רב של מזהמים מבלי שהחולדה תפתח מחלה כלשהיא,( סביר להניח שהיא מצוידת במערכת חיסונית איתנה המקנה לה עמידות מפני אותם המזהמים שהיא בעצמה נושאת ) .החולדות עלולות להעביר את המחלות ע"י נשיכה,או ע"י טפילים הנמצאים בפרוותן. דוגמאות למחלות העלולות להיות מועברות ע"י חולדות –  עכברת, ודבר. 
התנהגות חולדות  
פעילות בלילה בקבוצות טריטוריאליות . מסמנות טריטוריה באמצעות הפרשה של בלוטות המצויות בלחיים ובבטן , וע"י צואה ושתן . בהרבה מקרים ניתן למצוא פרט בודד בתוך מבנה ( מעין "חלוץ שלפני המחנה" שהגיע "לבדוק את השטח" ). 
חולדה מצויה נמצאת לרוב בעליות גג ומקומות גבוהים , ואילו חולדת החוף במקומות נמוכים . כאן המקום לציין כי מניסיוני , עבודת הלכידה של חולדת החוף דורשת מיומנות ומקצועיות רבה , שכן מין זה הינו מתוחכם מאוד וניחן באינטליגנציה רבה , ככל הנראה עקב טבען הנודד וכושר ההישרדות שפיתחו במהלך הזמן .
איתי הלוכד - מבצע לכידת חולדות או עכברים במקום, בצורה מהירה ויעילה וללא צורך במלכודות ברוב המקרים - במידה וידוע לכם על בעיית חולדות באיזור מגוריכם, כדאי לשמור את מספר הטלפון הבא  לשעת חירום :         0502-600-601
  השירות ניתן 24 שעות ביממה - לא להתבייש להתקשר בלילה - מכרסמים ביתיים הינם פעילי לילה   
 
 
 
סוגי נחשים,נחשי ארץ ישראל, זעמן שחור , זעמן זיתני , זעמן מטבעות זעמן אוכפים , זעמן דק , זעמן יפייפה , מטבעון מדבר , נחש מים משובץ , נחש חולות חרטומן  , תלום קשקשים מצוי (  תת ארסי ) , תלום קשקשים מדברי ( תת ארסי ), ארבע קו מובהק ( תת ארסי ), ארבע קו מצרי ( תת ארסי ) , מחרוזן דו גוני ( תת ארסי ) , נחש כיפה ( תת ארסי ), עין חתול חברבר ( תת ארסי ), עין חתול אפור ( תת ארסי ) , עין חתול אדמדם ( תת ארסי ) חנק משריץ נימון דק נחשיל מצוי, נחשיל חד ראש, שלוון כתמים , שלוון קווים , שלוון אזורים , שלוון טלוא ראש , שלוון קולר , שחור ראש שלווני ,

מיני נחשים ארסיים: פתן שחור, צפע ארץ ישראלי , צפע ארצישראלי, צפע חרמון , אפעה מגוון , עכן גדול, עכן קטן , עכן מקרין , שפיפון הנגב שרף עין גדי ( צפעון שחור) 

לוכד נחשים בראשון לציון ,לוכד נחשים ראשל"צ ,לוכד נחשים באשדוד,לוכד נחשים ביהוד,לוכד נחשים מקצועי,לוכד נחשים טוב,לוכד נחשים זול,לוכד נחשים מומלץ,לוכד נחשים ברמלה,לוכד נחשים יבנה, לוכד נחשים אזור שפלה,לוכד נחשים איזור מרכז הארץ,לוכד נחשים גדרה,לוכד נחשים ישובי גדרות,לוכד נחשים ישובי עשרת, לוכד נחשים במודיעין,לוכד נחשים בסביון,מלכודת לנחש,לוכד נחשים רעננה,לוכד נחשים במושב,לוכד נחשים בפלמחים,לוכד נחשים חמד,לוכד נחשים בהרצליה,לוכד נחשים ברחובות,לוכד נחשים בנס ציונה,פתח תקווה,  אור יהודה, אחיסמך, אחיעזר,ביצרון, לוכד נחשים בגן יבנה,בני עייש,גן דרום,משואות יצחק,כפר סבא,חולון,כפר הנגיד,בית חנן,מושבים בשפלה,מושבים במרכז,מושבים בשרון,  רמת אפעל, באר יעקב, בית דגן, מושב מצליח, בן שמן,ישרש,רמה"ש,לוכד נחשים רמת השרון,לוכד נחשים רמת גן,גבעתיים, לוכד נחשים בחיפה לוכד נחשים בקריות,לוכד נחשים בשרון,לוכד נחשים באיזור השרון,תל אביב,תל ברוך,נחש אוכל ציפורים,נחש בכלוב פינקים,נחש אכל תוכים,נחש בתוך הכלוב,נחש נכנס לבית,נחש בחצר,חומר נגד נחשים,נחש אוכל ציפורים,נחש ארסי,נחש לא ארסי,תמונות נחשים,נחשים ארסיים,נחשים לא ארסיים,מוט ללכידת נחשים,לכידת בעלי חיים,חילוץ בע"ח,ציפור בבית,עטלף בבית,נחש במחסן,נחש מתחת לדק,מכת נחשים,מעורת נחשים,מחילת נחשים,חור של נחש,נחש במחילה,לכידת ציפור,לכידת מכרסמים הדברת מכרסמים ,מלכודת דבק לעכברים,מלכודת קפיץ,מלכודת לחולדה,מלכודת לחולדות,מלכודת לעכברוש,מלכודת לעכברושים,מלכודת דבק לחולדה,מלכודת דבק לעכברוש,מלכודת דבק לחולדות. 

logo בניית אתרים